Szanowni Państwo, z uwagi na wprowadzanie systemu elektronicznego w dniu 3.06 br. sekretariat będzie nieczynny w godz: 11:00-15:00. Kontakt telefoniczny bedzie możliwy po aktualizacji sytemu teleinformatycznego.Za utrudnienia przepraszamy! Małgorzata Niewodowska