Szanowni Państwo, z uwagi na wprowadzanie systemu elektronicznego w dniu 3.06 br. sekretariat będzie nieczynny w godz: 11:00-15:00. Kontakt telefoniczny bedzie możliwy po aktualizacji sytemu teleinformatycznego.Za utrudnienia przepraszamy! Małgorzata Niewodowska
Przeczytaj więcejMagdalena Mazur-Dyrektor Wydziału Edukacji i Projektów Edukacyjnych Urzędu Miasta Krakowa oraz Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi i Słoneczną Przestrzenią Wsparcia „Słońce" w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji pt. Wsparcie rodzin i dzieci z doświadczeniem migracji i uchodźstwa – od interwencji po działania systemowe która odbędzie się 9 czerwca 2026 roku w godz.9.00–16.00 w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego Urzędu Miasta Krakowa (pl. Wszystkich Świętych 3-4)
Przeczytaj więcejDrogie Uczennice i Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo Organizujemy konferencję - z Wami, dla Was i o Was! Trzecia Krakowska Konferencja Dzieci i Młodzieży to inicjatywa, która wcześniej gościła w progach Urzędu Miasta Krakowa - w sali obrad Rady Miasta Krakowa, a w tym roku zostanie zoorganizowana w Auditorium Maximum UJ w dniu 26 maja 2026 godz. 8:30-13:00.
Przeczytaj więcej" Fenomenalne miejsce! Wspaniali, kompetentni i życzliwi pedagodzy i psycholodzy. Korzystam z pomocy po raz drugi i jestem zachwycona oddaniem i pasją całej kadry. "
" Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi Gorzko. Świetny pedagog i cudowna osoba. Bardzo dziękujemy. "
" Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całego serca dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i życzliwość. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty Tchórzewskiej, do której syn chodzi na terapię biofeedbackza profesjonalizm i ogrom serca. Wytłumaczyła nam eeg syna lepiej niż neurolog, wspiera jego rozwójpomagając nam wspierać jego. Podziękowania również kierujemy do Pana Szymona, do którego synchodzi na zajęcia indywidualne. Za pasję z jaką podchodzi do swojej pracy, entuzjazm i zaangażowanie. Nasz syn przychodzi na zajęcia z radością nawet kiedy jest zmęczony lub musi rano wstać, dzięki temu że trafił na świetnych pedagogów. Dziękujemy raz jeszcze. "
" Bardzo fajny kontakt z Panią psycholog Barbarą Sroką oraz z Panem Szymonem Rozmusem. PanSzymon jest w moim odczuciu kompetentnym diagnostą i otwartym na rozmowę. Traktującym bardzo indywidualnie. Cieszę się, że spotkaliśmy taki zespół i trafiliśmy na Waszą poradnię "
" Jestem bardzo zadowolona jako rodzic, syn wykazuje postępy na pewno większe niż gdyby zajęć niebyło. "
" Bardzo profesjonalna rzetelna i szczegółowa diagnoza. Dziękuję! "
" Dziękujemy za profesjonalną obsługę bardzo zaangażowana i miłą kadrę oraz olbrzymią cierpliwość i jasny przepływ informacji "
" Bardzo dziękuję za pomoc Pani Kasi i Pani Joli. "
" Poradnia i pracownicy poradni są wspaniali. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie dla mojego dziecka "